Мектепке дейінгі және бастауыш білім беру

Педагогика және психология кафедрасының меңгерушісі, п.ғ.к., қауымдастырылған профессор, 2013 жылдың жоғары оқу орнының үздік оқытушысы,
Мемлекеттік ғылыми стипендия иегері

«Педагогика және психология» кафедрасы тарихы

С.Баишев атындағы Ақтөбе университетінің Педагогика, психология және пәндік технологиялар кафедрасы 2012 жылдың 23 қаңтарында құрылды (№ 7 бұйрық). Университет ректорының 2016 жылғы 29 тамыздағы №117 бұйрығымен аталған құрылымдық бөлім «Педагогика және психология» кафедрасы болып қайта құрылды.
    Кафедра 6В010211 — «Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу», 6В01311- «Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі», 6B01111 — «Педагогика және психология» мамандықтары бойынша күндізгі, қашықтықтан оқыту және сырттай оқыту формаларымен кадрлар даярлауды жүзеге асырады. Кафедра жоғары білікті ғылыми-педагогикалық кадрлармен жабдықталған.
    2017 жылдың қаңтарында мамандықтар білім беру лицензиясын бес жылға ұзарту арқылы АРТА мамандандырылған аккредитациясынан сәтті өтті.

Кафедраның профессор-оқытушылар құрамы

Біздің серіктестеріміз

Педагогика және психология кафедрасы ББ жүзеге асыру үшін бірқатар білім беру мекемелерімен, қауымдастықтармен және қауымдастықтармен ынтымақтасады.

1. «Қазақ психологиялық қоғамы «Республикалық қоғамдық бірлестігінің филиалы.
  2. Баишев жоғары медициналық колледжі.
  3. Ақтөбе қаласындағы ОМ № 1, 16, 20, 21, 22, 27, 35, 40, 42, 56
  4. ЖК «Зиятты дамыту орталығы» Аktobe.lets», Монтессори орталығы «Aktobe kids»,  «ЛогоРитм» педагогикалық түзету орталығы
  5. №43 «Гүлдәрен», №47 «Нұр-ай», №17 «Шұғыла», №19 «Бұлақ»
  6. ЖШС БСО «Балақай», «Бөлтірік» МДҰ , «Бөрте» МДҰ № 47″,«Бал-Орда» МДҰ , «Мирас» МДҰ, «Тәтті бала» МДҰ, «Kinder joi» МДҰ