ENACTUS

Enactus

Бейне материалдар

Алғыс хат!

С.Бәйішев атындағы Ақтөбе университеті Дін істері және азаматтық қоғам министрі Д.Калетаевтің студенттік кәсіпкерлікті дамытуға және инновацияға белсенді қатысқаны үшін алғыс хатымен марапатталды!

«Education USA Tour Volunteers – 2018»білім көрмесі

2018 жылдың 9-11 қазанында Ақтөбе қаласында АҚШ университеттері өкілдерінің қатысуымен кезекті білім көрмесі өтеді.

Enactus студенттік командасын құттықтаймыз!

Біздің Enactus студенттік ұжымы Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі Халықаралық қайта құру және даму банкімен бірлесе отырып өткізген «ZhasProject» байқауының грантын жеңіп алды. Байқаудағы жеңіс командаға мүмкіндігі шектеулі жандарға ағылшын тілін үйрету үшін “TOO EASY” жобасы бойынша жұмысты бастауға мүмкіндік берді. Жоба студенттерге ағылшын тілін үйретіп қана қоймай, әлеуметтік өмірге қатысуды арттыруға, бәсекеге қабілеттілігін арттыруға және қоғамның белсенді мүшелеріне айналуға мүмкіндік береді.