3-4 курс білім алушылары назарына!

ҚПО студенттік практика бағдарламасы аясында аталған компанияда өндірістік практикадан өтуге 3-4 курс кандидат студенттерінің құжаттарын тапсыру мерзімі туралы хабарлаймыз.

Құжаттар 2021 жылдың 22 қазанына дейін қабылданады (мамандықтар тізбесі мен өтініш нысаны қоса беріледі). Компанияның, мердігерлік ұйымдардың қызметкерлері, сондай-ақ жергілікті тұрғындар арасында COVID-19 таралуын болдырмау үшін студенттік практикаға COVID-19 вакцинацияланған студенттер қаралуы мүмкін екенін назарға алуды сұраймын.

ҚПО-да практикадан өту шарттары:

Практикаға 18 жастан асқан, оқудың барлық кезеңінде «5» – тен «4» – тен немесе «4» – тен «3» – тен төмен емес барлық бағалардың орташа балы бар ең табысты студенттер қатарынан Қазақстан азаматтары шақырылады.

Өндірістік практиканың ұзақтығы-1 ай. Студент практикаға оқу жылында бір рет шақырылады.

1.Тәжірибе төленбейді.

2.Практика кезеңіне тұрғын үй берілмейді.

3.Ақсайға дейінгі жол өтелмейді.

4.Кен орнында тәжірибеден өтетін студенттерге арналған тамақтану(түскі ас),ЖҚҚ. қарастырылған.

5.Практика кезеңінде жұмыс орнына / с жеткізу КПО көлігімен жүзеге асырылады.

6.Практикадан өту КПО-да одан әрі жұмысқа орналасуға кепілдік бермейді.

Практикаға шақырылған студенттердің жеке куәлігі, медициналық анықтамасы (086 / У) және вакцинация паспорты болуы керек.

Ескертпе: ҚПО-да практикаға құжаттарды қабылдау тек оқу орындары арқылы жүзеге асырылады және белгіленген нысан бойынша толтырылған құжаттардың толық және дұрыс ресімделген жинақтары ғана қаралады. Студенттерден, сондай-ақ жеке тұлғалардан құжаттар қабылданбайды.

Тәжірибеден өту үшін қажетті құжаттар тізімі:

1.Тәжірибеге үміткерлердің жалпы тізімі.

2.Студенттің өтініші (Appl.Form 3*4 фотосуретімен ағылшын/орыс тілінде толтырылады

3.Студенттің жеке куәлігінің көшірмесі.

4.Транскрипт / сынақ кітапшасының көшірмесі.

5.Студенттің тәжірибе жоспары.

6.Студенттің вакцинация паспорты.

Барлық құжаттар А4 форматында болуы керек.

Сіздің мәліметіңіз үшін хабарлаймыз:

1.Компанияның толық атауы – Қарашығанақ Петролиум Оперейтинг Б. В. (КПО)

2.Бас директор КПО-Рую Джанкарло / General Director-Ruiu Giancarlo

3.Еңбек ресурстарын басқарушы-Маццуккелли Давиде / Ізбасарова Тушаш-Адам ресурстары контроллері-Мазцучелли Давиде / Избассарова Слушаш

4.Электрондық мекен – жайы kpo@kpo.kz

Ынтымақтастық үшін рахмет!  Құрметпен, Салтанат Нұғманова. NugmaS@kpo.kz .

Ақпараттар алу үшін Баишев Университеті Мансап Орталығына хабарласуға болады (328 каб)