21 қыркүйекте 2020-2021 оқу жылында пандемия кезінде қашықтан және аралас оқыту арқылы Баишев университетінің оқу процесін ұйымдастыру жұмыстары бойынша Білім берудің жоғары мектебінің  деканы, п.ғ.к. Дүйсенбаев А.К., Қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының меңгерушісі, ф.ғ.к. Исина Ж.А., Шет тілдері және әдебиеті кафедрасының меңгерушісі, гуманитарлық ғылымдар магистрі Тұржанова Г.Н., Педагогика және психология кафедрасының  меңгерушісі п.ғ.к. Сейтенова С.С., Білім алушыларға қызмет көрсету орталығының тіркеушісі, экономика ғылымдарының магистрі Тлеулина Ж.Ж. білім алушылармен онлайн кездесу өткізді. Шараға Білім берудің жоғары мектебіне қарасты мамандықтар бойынша 2-4 курс студенттері қатысты.