12 қаңтарда университет конференц залында  2-ші академиялық кезеңде оқу процесін ұйымдастыру сұрақтары бойынша топ кураторларымен семинар өтті. Семинар барысында университет ректор м.а. Б.Ташмұхамбетов, әлеуметтік-мәдени даму жөніндегі проректор М.Миров, әлеуметтік-мәдени даму департаментінің директоры С.Жалмағанбетова, университет медбикесі Г.Маясарова, жатақхана коменданты Ғ.Амирова сөз сөйледі.

1-курс білім алушылары үшін санитарлық режимді сақтай отыра оқу үдерісі офлайн форматта өтетін болады.

Дәстүрлі оқу барысында білім алушылар жатақхана толық қамтамасыз етіледі. Әрбір студенттің денсаулық жағдайына қатысты өтініштері ескерілетін болады.