Қазақстан Республикасының ХІ жазғы Универсиадасы аясында Түркістан қаласында Бокстан ерлер мен әйелдер арасында сайыс өтті.

ҚР БҒМ «Ұлттық ғылыми-практикалық дене тәрбиесі орталығының» ұйымдастыруымен Қазақстан Республикасының ХІ жазғы Универсиадасы аясында Түркістан қаласы «Балуан Шолақ» спорт кешенінде 3-10 мамыр аралығында Бокстан ерлер мен әйелдер арасында сайыс өтті.Ерлер арасындағы додаға 9 университеттің студенттері қатысты, атап айтсақ, Түркістан ХҚТУ, Алматы ҚазҰПУ, Алматы Тұран, Түркістан ХМДУ, Қызылорда ҚМУ, Шымкент ХДУ, Шымкент ОАИУ, Ақтөбе Баишев, Атырау Х.Досмұхамедов университеттері өзара мықтыны анықтады.
Біздің университетіміздің намысын қорғаған
Кулимжаев Саламат 63кг салмақта бақ сынап, 3 орынды қанжығасына байласа,
Мәлік Данил 91кг салмақта өнер көрсетіп 2 орынды еншіледі. Жеңімпаздармен жүлдегерлерді құттықтаймыз!!!
@danilmalik77
@k__salamat