«Тәуелсіздіктің 7 қыры: Жаңғыру жолы» бірегей деректі фильмін көру.

Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне байланысты Тәуелсіз Қазақстанның құндылықтарын ілгерілету іс-шараларын өткізу аясында «Құқық және жалпы білім беру пәндері» кафедрасында «Тәуелсіздіктің 7 қыры: Жаңғыру жолы» деректі фильмін көрсету жұмысы бойынша кураторлық сағат ұйымдастырылды.

Фильм Елбасының демографиялық мәселелерді шешу саясаты, қандастарымыздың тарихи Отанына оралуы, қазақ тіліне мемлекеттік мәртебенің берілуі мен қазақ тілді білім беру мекемелерінің ашылуы жайында.

Аталмыш деректі фильмнің соңында кафедра аға оқытушысы Казманов Н.К. және оның  «Құқықтану-101» тобы Елбасы Н.Ә. Назарбаевтың мемлекеттің құрылысындағы рөлін талқылады. Елбасының дана саясатының арқасында бүгінде Қазақстан Республикасы – әлемдік деңгейдегі замануи мемлекет.