«Тәуелсіздіктің 7 қыры: Даму жолы» бірегей деректі фильмін көру.

Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне байланысты Тәуелсіз Қазақстанның құндылықтарын ілгерілету іс-шараларын өткізу аясында «Құқықтану», «Құқық және экономика негіздері» мамандықтарына «Тәуелсіздіктің 7 қыры: Даму жолы» деректі фильмін көрсету жұмысы бойынша кураторлық сағат ұйымдастырылды.

Фильмде Қазақстанның экономикасы, құрылыс секторы, ішкі көші-қон және тағы да басқа көптеген процестері туралы айтылып, жаңа жас астананың құрылысы қалай басталғанын көрсетіледі. Нұр-сұлтан қаласының арқасында жүздеген мың жас жаңа астанада өз үйін, отбасын және мансабын құрды.

Аталмыш деректі фильмнің соңында кафедра кураторлары мен студенттері Елбасы Н.Ә. Назарбаевтың жаңа жас астананың құрылысындағы рөлін талқылады. Елбасының дана саясатының арқасында бүгінде Нұр-сұлтан қаласы – әлемдік деңгейдегі заманауи қала екенін атап өтті.