Орыс тілін оқыту әдістемесі бойынша Vi халықаралық жастар олимпиадасы

Баишев университетінің мектепке дейінгі және бастауыш білім беру кафедрасының БОПМӘ-401 мамандығының студенті БАЛТАБАЕВА САРА КИНЖЕБЕКОВНА орыс тілін оқыту әдістемесі бойынша VI Халықаралық Жастар олимпиадасының жүлдегері болды.

Олимпиаданың мақсаты-білім беру процесін жетілдіру, студенттердің, аспиранттардың, жас мамандардың кәсіби білім деңгейін арттыру, сондай-ақ орыс тілін ана тілі ретінде, орыс тілін ана тілі (Мемлекеттік) ретінде, орыс тілін шет тілі ретінде оқыту әдістемесі саласында үздік нәтижелер көрсеткен қатысушыларды анықтау және көтермелеу.

Олимпиада 09.03.2021 жылдан 21.05.2021 жылға дейін өтті және іріктеу кезеңі мен қорытынды кезеңнен тұрды. Олимпиада 10 номинация бойынша ашық конкурс түрінде өткізілді. Олимпиадаға қатысуға студенттер, аспиранттар, орыс тілінің жас мұғалімдері (30 жасқа дейін) жіберілді.

III дәрежелі дипломмен салтанатты марапаттау 2021 жылғы 21 мамырда 2020 жылы өтті.

Байқаудың ұйымдастырушысы «Удмурт мемлекеттік университеті» ЖББМ ФМБОУ Тіл және әдебиет институтының орыс тілі, теориялық және қолданбалы лингвистика кафедрасы болды. http://kafrusizh.wixsite.com/kafrus

Олимпиаданың алдында Сара Балтабаева «Жас зерттеуші: тарих және педагогика» Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясына қатысқаны үшін III дәрежелі дипломмен марапатталды (2021 жылғы 29-30 сәуір, РФ, Орел қ., И.С.Тургенев атындағы Орлов мемлекеттік университеті).

Сара Қанжебекқызын құттықтаймыз және оған жоғары академиялық нәтижелері үшін зор алғысымызды білдіреміз және шығармашылық табыс тілейміз!