Еңсесі биік елдің жастары Елбасымен бірге

Тәуелсіз Қазақстанның құндылықтарын ілгерілету бойынша іс-шараларды өткізу шеңберінде 2020 жылғы 26 қарашада Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті Күнін мерекелеуге арналған «Еңсесі биік елдің жастары Елбасымен бірге/Молодежь Великой степи вместе с Лидером» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

Модераторлар:

Калаганова Н.К., Баишев Университеті стратегиялық даму және сапа бөлімінің басшысы, экономика ғылымдарының кандидаты,

Магай И.И., Баишев Университеті кітапхана меңгерушісі

Шақырылған құрметті қонақтар:

Көбенов І., «Семей-Невада» Халықаралық ядроға қарсы қозғалысының Батыс Қазақстан өңірі филиалының директоры, профессор

Дадин А.Д., техника ғылымдарының кандидаты, Баишев Университеті ауыл шаруашылығы және экология кафедрасының аға оқытушысы

Снабаева Б., С.Бәйішев атындағы облыстық әмбебап-ғылыми кітапхана меңгерушісі.

Семинар мақсаты – Елбасы Нұрсұлтан Назарбаевтың Семей полигонындағы ядролық сынақтардың салдары мен Арал теңізінің апаты мысалындағы экологиялық трагедияға қатысты дана шешімінің маңыздылығын жастарға көрсету.