Ер Едіге – Ноғайлы дәуірінің жыры

ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы Нұрсұлтан Назарбаевтың «Рухани жаңғыру: болашаққа бағдар» бағдарламасының аясында  «Ер Едіге – Ноғайлы дәуірінің жыры» музыкалық альбомының жарыққа шығуына арналған халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті. Ақтөбе облысының әкімі Оңдасын Сейілұлы Оразалин конференцияны ашып, Ер Едігеге қатысты ұйымдастырылып отырған шараларға тоқталды. Баишев университетінің профессоры Бекежан Ахан, проректор Мұхтар Орынбасарұлы және едігетанушы Жұманазар Асанұлы қатысып, университеттегі едігетану проблемаларына қатысты ұйымдастырылған шаралар мен алдағы міндеттер айтылды. Облыс әкімі мен конференцияға қатысушы ғалымдар тарапынан Алтын Орданың әйгілі биі Ер Едігеге қатысты Баишев университетіндегі жасалынып отырған ғылыми іс-шараларға оң баға берілді.