[bvi]

В.И. Вернадский атындағы мемлекеттік геологиялық мұражайдың негізінде Телекөпір-дәріс өтті

9 желтоқсан 2021 ж. ЖОО аралық академиялық навигация орталығының негізінде В.И. Вернадский атындағы мемлекеттік геологиялық мұражайдың тау-кен – геологиялық профиль мамандықтары бойынша. тау – кен ғылымдары академиясының қолдауымен «Геолэкспертиза» АҚ Бас директоры, И.М. Губкин атындағы Мұнай және газ Ресей мемлекеттік университетінің геоэкология кафедрасының доценті, г.-м. ғ. к. Сергей Павлович Якуценидің телекөпір-дәрісі өтті. Дәріс тақырыбы: «Өндіріс және тұтыну қалдықтарымен жұмыс істеудің аймақтық жүйесін дамыту үшін Ресей аймақтарының әлеуметтік-экономикалық мүмкіндіктерін бағалау. Сандық шешімдер». Іс-шараға Баишев университетінің геология, мұнай-газ және тау-кен ісі кафедрасының ПОҚ және білім алушылары қатысты.