«Бір ел, бір тағдыр» бірегей деректі фильмін көру.

Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне байланысты Тәуелсіз Қазақстанның құндылықтарын ілгерілету іс-шараларын өткізу аясында «Құқық және жалпы білім беру пәндері» кафедрасында «Бір ел, бір тағдыр» деректі фильмін көрсету жұмысы ұйымдастырылды.

Фильмде басқа елдер үшін бейбітшілік пен тұрақтылықты сақтаудың үлгісі болған этносаралық бірлік пен конфессияаралық келісімнің бірегей қазақстандық моделі сипатталған. Қазақстан халқы Ассамблеясынның қалыптасуы және оның  жұмысына ерекше көңіл бөлінді.

Аталмыш деректі фильмнің соңында кафедра қызметкерлері Елбасы Н.Ә. Назарбаевтың бейбітшілік және бірлік институтын қалыптастырудағы рөлін талқылады. Елбасының дана саясатының арқасында бүгінде Қазақстан халқы Ассамблеясы, бұл – Қазақстанның ұзақ жылдарға ілгері табысты дамуының берік негізі болып табылатын тұрақтылықтың, бейбітшілік пен келісімнің кепілі.